Darmowa dostawa od 250 zł        Raty        Szybkie płatności

ETUI UNIWERSALNE POKROWIEC WODOODPORNY SP CONNECT SPC UNIVERSAL PHONE CASE BLACK

Nowy

Dostępny w magazynie

159,00 zł


Więcej informacji

Uchwyt na telefon na rower z etui i osłoną przeciwdeszczową. Zestaw SP Connect Bike Bundle II pozwoli ci szybko i bezpiecznie przymocować smartphone do roweru. Pasuje do elementów o różnych średnicach. To kompletny zestaw, zawierający wszystkie elementy potrzebne do mocowania telefonu do motocykla.WYGODNE KORZYSTANIE Z APLIKACJI Zestaw do mocowania telefonu SP Connect Bike Bundle II pozwoli ci z łatwością przymocować urządzenie do roweru. Dzięki niemu podczas jazdy będziesz wygodnie korzystać z nawigacji lub innych, przydatnych aplikacji, rozmawiać przez telefon lub śledzić postępy treningu. WYTRZYMAŁOŚĆ I PEWNE MOCOWANIE Produkty SP Connect wyróżniają się solidnością i wysoką jakością wykonania. Wytrzymała konstrukcja, doskonałe dopasowanie elementów i użyte materiały pewnie zabezpieczą twój telefon przed upadkiem. ŁATWY MONTAŻ I OCHRONA PRZED DESZCZEM Podstawą zestawu SP Connect Bike Bundle II są trzy elementy:
  • uniwersalny uchwyt na telefon Universal Bike Mount, który szybko przymocujesz do roweru bez użycia specjalistycznych narzędzi
  • etui z mocowaniem Twist to Lock
  • osłona przeciwdeszczowa, która ochroni Twój telefon wodą, kurzem i błotem.
Uniwersalne etui/pokrowiec przeciwdeszczowy na telefon z mocowaniem do montażu na motocykl lub rower SP Connect Phone Case umożliwi ci bezpiecznie i wygodnie przymocowanie telefonu do roweru i motocykla. Dostępne w dwóch rozmiarach, pasuje na praktycznie każdy telefon i do wszystkich uchwytów i akcesoriów SP Connect. PASUJE DO KAŻDEGO TELEFONU Uniwersalne etui/ pokrowiec przeciwdeszczowy SP Connect pasuje praktycznie do każdego telefonu. Jest dostępne w dwóch rozmiarach: M (do telefonów o maksymalnych wymiarach 152 x 73 x 10 mm) oraz L (do telefonów o maksymalnych wymiarach 172 x 85 x 10 mm) KORZYSTAJ Z NAWIGACJI I ULUBIONYCH APLIKACJI PODCZAS JAZDY Uniwersalne etui/ pokrowiec przeciwdeszczowy na telefon SP Connect pozwoli ci podczas jazdy wygodnie korzystać z nawigacji lub innych przydatnych w drodze aplikacji. WYTRZYMAŁOŚĆ Wytrzymała konstrukcja zabezpiecza twój telefon przed uszkodzeniami. Pokrowiec zapewnia stabilne i bezpieczne mocowanie do uchwytu na rowerze lub motocyklu. PASUJE DO WSZYSTKICH UCHWYTÓW I AKCESORIÓW Etui/pokrowiec wyposażone jest w mocowanie Twist to Lock. Mocowanie pasuje do wszystkich uchwytów SP Connect. ŁATWY MONTAŻ I OBSŁUGA Montaż etui/pokrowca do uchwytu jest bardzo prosty. Wpinasz go do uchwytu, przekręcasz o 90 stopni i gotowe. OCHRONA PRZED DESZCZEM I PYŁEM Etui/pokrowiec chroni twój telefon przed deszczem, pyłem i błotem. WYGODNE KORZYSTANIE Z TELEFONU Etui/pokrowiec umożliwia korzystanie z ekranu dotykowego. Dzięki okienku na aparat w tylnej części nie musisz wyjmować telefonu, by zrobić zdjęcie. ZAWARTOŚĆ ZESTAWU:
  • Uniwersalne etui/pokrowiec na telefon z mocowaniem Twist to Lock
  • Podstawka
O MARCE SP CONNECT Produkty SP Connect wyróżniają się najwyższą jakością wykonania i praktycznymi rozwiązaniami. Wszystkie elementy systemów mocowania pasują do siebie jak klocki LEGO, a ich montaż jest łatwy i intuicyjny. Wygodny w obsłudze system Twist to Lock pewnie trzyma urządzenie, a jednocześnie pozwala szybko je wpiąć lub wypiąć. Dzięki systemom SP Connect przymocowanie telefonu do motocykla, roweru lub w samochodzie zajmie ci zaledwie kilka sekund.

Inne produkty z tej kategori (30)