Darmowa dostawa od 100 zł        Raty        Szybkie płatności

S100 Balsam do skóry, 250ml Zobacz większy

S100 Balsam do skóry, 250ml

3448 (186341)

Nowy

55,00 zł

Więcej informacji

Balsam do pielęgnacji skóry LEDER-BALSAM, niemieckiej firmy S100.
 

 

Opis:

S100 to niemiecki producent środków do pielęgnacji motocykla i odzieży motocyklowej. Marka regularnie wygrywa testy porównawcze i rankingi konsumenckie, a opinie w internecie na temat chemii motocyklowej S100 nie schodzą poniżej 9/10. Preparaty S100 słyną z doskonałej jakości i innowacyjności (ponad 40 patentów). Docenisz je także za wyjątkową wydajność.

Skóra jest produktem naturalnym i dlatego ma naturalny proces starzenia. Na przyśpieszanie tego procesu ma wpływ środowisko naturalne jak deszcz, słońce i brud, a także poprzez użytkowanie. Powoduje to wysychanie, blaknięcie jaki łuszczenie skóry. Mają negatywny wpływ na jakość, funkcjonalność i wartość odzieży.

Zalety Produktu:
Intensywna ochrona przed wilgocią i starzeniem
Wysokiej jakości składniki odżywcze (np. olej jojoba) głęboko wnikające w skórę jednocześnie pomagające jej pozostać miękką, elastyczną i odporną,
Naturalny wosk pszczeli zapewnia długotrwałą ochronę powierzchni przed wilgocią,
Jest szybko i bez śladu wchłaniany, uniemożliwia przyczepność brudu do minimum
Doskonale przywraca kolor, bez tłustego połysku, dzięki czemu nadaje się do skóry matowej
Utrzymuje przepuszczalność membran

Zastosowanie:
Do wszystkich rodzajów skór gładkich i kolorowych (w tym perforowanych)

Jak stosować:
Nakładaj preparat na czystą i suchą skórę oszczędnie i równomiernie za pomocą miękkiej gąbki. Pozostaw na działanie na krótki czas (5-10 min) a następnie nadmiar balsamu zetrzyj miękką szmatką.

Wskazówka:
Zanim użyjesz balsamu wyczyść skórę usuwając z niej brud i otwierając pory. To jest najlepszy sposób, aby przygotować skórę do wchłaniania substancji odżywczych i chronić ją przed wilgocią. Aby delikatnie wyczyścić skórę zalecany jest Leather – Reiniger (2140) lub Funtions-Waschmitel(2181).

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Inne produkty z tej kategori (14)