Dostawa i płatność


Podawane na stronach produktowych ceny zawierają ustawowy podatek VAT wraz z innymi składnikami ceny.

Nasze produkty dostarczamy w obrębie kraju. Możliwa również dostawa zagranicę po ustaleniu kosztu wysyłki przez pracownika firmy DK Motocykle. 

Dostawa produktów fizycznych realizowana jest za pośrednictwem paczkomatów Inpost lub firmy kurierskiej DPD.

Koszt wysyłki produktów fizycznych na terenie Polski za pośrednictwem DPD wynosi 15 zł za zamówienie w przypadku przedpłaty na konto. Pozostałe formy wysyłki widoczne będą podczas realizacji zamówienia.

Przy zamówieniach powyżej określonej kwoty z wszystkimi produktami dostępnymi w magazynie, których czas realizacji jest krótszy niż 3 dni - wysyłka gratis przy przedpłacie na konto, za pośrednictwem kuriera DPD lub paczkomatu Inpost

Realizacja zamówienia w których produkt nie jest dostępny w magazynie (towary pod zamówienie) jest możliwa tylko w przypadku przedpłaty na konto.


Za zakupy w sklepie można zapłacić w następującej formie:
- Przedpłata (bezpośrednio na konto bankowe).
- Za pobraniem, czyli płatne przy odbiorze (nie dotyczy towarów pod zamówienie).
- Przelewy24

Czas realizacji zamówienia

Produkty fizyczne wysyłany są w zależności od dostępności w magazynie oraz formy płatności w ciągu 5 dni roboczych. Przy produktach opisanych jako "Towar pod zamówienie" widocznej na karcie produktu oraz podczas wyboru sposobu wysyłki, czas realizacji zamówienia trwa od 14 do nawet 21 dni.