Darmowa dostawa od 100 zł        Raty        Szybkie płatności

BUTY FOX INSTINCT OFFROAD CHARCOAL

Nowy

Towar dostępny

1 799,00 zł

-300,00 zł

2 099,00 zł


Więcej informacji

Rzuć to wszystko i poszalej w butach Instinct Offroad! Te stworzone do brudu, kurzu i piachu buty kryją prawdziwy arsenał innowacyjnych funkcji, gotowych sprostać najbardziej wymagającym szlakom.
W pracach nad butami Instinct Offroad aktywnie uczestniczyła niekwestionowana legenda - Taddy Błażusiak. Dzięki staraniom Taddiego i ekipy Fox udało się stworzyć model posiadający wiele unikalnych rozwiązań z kultowego modelu Instinct, ale dopasowany do specyficznych potrzeb offroadowców.
Motocykliści, którzy stawiają czoła korzeniom, mokrym kamieniom czy stromym zboczom dobrze wiedzą, że do utrzymania pionu niezbędne są umiejętności, koncentracja i precyzja. Dwie pierwsze cechy musisz ogarnąć sam, ale buty Instinct Offroad pozwolą Ci na tak precyzyjną jazdę, jak nigdy dotąd.
Podeszwa wykonana z DURATEC zapewnia wyjątkową przyczepność i czucie motocykla. Wzmocniony nosek gwarantuje dodatkową ochronę bez utrudniania prowadzenia motocykla. Niskie podbicie pozwala na jeszcze lepszą kontrolę maszyny. Buty Instinct Offroad pozwolą Ci zrobić z motocyklem dokładnie to, co chcesz, tak jak chcesz.
  • Zawias z blokadą chroniący przed uszkodzeniem stawu skokowego
  • Podeszwa wykonana z DURATEC gwarantuje tłumienie drgań i zwiększa komfort
  • Pływające klamry z innowacyjnym systemem zapinania
  • Konstrukcja obniżonego podbicia – stopa niżej osadzona w bucie pozwala na bardziej precyzyjne wyczucie dźwigni zmiany biegów i hamulca
  • Węższa konstrukcja buta pozwala na lepsze panowanie nad motocyklem
  • Niezawodne zamykanie za każdym razem
  • Wzmocniony nosek buta


TABELA ROZMIARÓW
odzież męska standard.jpg

Inne produkty z tej kategori (30)